Prečo som vytvoril túto stránku?

Túto stránku som vytvoril preto aby sa luďia dozvedeli o Transporter T1.Ale pravda je taká že toto auto nemám a nečerpám z  vlastnej tvorby čerpám z inych stránok.Ale veľmi ma zaujalo toto auto a chcem ho aj vlastniť tak všetko dobre do ďašieho čítania.

Prečo by ste sa sem mali vracať?

Vracať by ste sa sem mali preto , lebo stále sem budem dávať nove veci , a všetky aktuality ktore budem hladať každý deň na internete.

 

Anketa

Páči sa vám tento web ?

Ano (38)
46%

Nie (24)
29%

Nič som sa nedozvedel (20)
24%

Celkový počet hlasov: 82